Preskočiť na obsah
Bibiána Kalaninová

Obchod

Bibiána Kalaninová

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Hažín nad Cirochou
Od roku
1995
IČO
41 580 753

Bibiána Kalaninová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
067 83 Hažín nad Cirochou
Na trhu od
23. marca 1995
IČO
41 580 753
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

31
rokov na trhu
1995
rok vzniku
10
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Bibiána Kalaninová

Bibiána Kalaninová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hažín nad Cirochou. Podniká od 23. marca 1995.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 10 položiek, napríklad maloobchod v rozsahu voľných živností, veľkoobchod v rozsahu voľných živností a maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností.

Základné údaje

Obchodné meno
Bibiána Kalaninová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
41 580 753
Dátum vzniku
23. marca 1995
Miesto podnikania
067 83 Hažín nad Cirochou
Živnostenský register
Okresný úrad Humenné, vložka č. 702-6637
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Bibiána Kalaninová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 10 položiek.

  • Maloobchod v rozsahu voľných živností

  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností

  • Maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností, predaj v stánkoch na trhoch

  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

  • Reklamné, inzertné a propagačné činnosti

  • Výroba a predaj kytíc

Zobraziť všetkých 10 položiek predmetu činnosti
  • Maloobchod v rozsahu voľných živností
  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • Maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností, predaj v stánkoch na trhoch
  • Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • Reklamné, inzertné a propagačné činnosti
  • Výroba a predaj kytíc
  • Služby požičovní
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Rganizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Bibiána Kalaninová?

Miesto podnikania je v obci 067 83 Hažín nad Cirochou.

Čím sa Bibiána Kalaninová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti.

Aké je IČO – Bibiána Kalaninová?

IČO je 41 580 753.

Odkedy podniká Bibiána Kalaninová?

Podnikanie začalo 23. marca 1995. Na trhu pôsobí 31 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Bibiána Kalaninová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese bibiana-kalaninova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.